Komenda Powiatowa Policji w Łasku

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Obchody Święta Policji

  Święto Policji obchodzono w środę 13 lipca, to data szczególna dla funkcjonariuszy. Święto polskiej Policji to czas awansów i odznaczeń policjantów. Tegoroczne obchody odbywały się w w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Łasku. Oprócz funkcjonariuszy uczestniczyli w nich przedstawiciele władz samorządowych, stowarzyszeń i rodziny policjantów.

 2. Tymczasowy areszt dla sprawcy napadu na kobiety

  Policjanci łaskiej komendy zatrzymali 33 letniego mężczyznę, który przemocą chciał doprowadzić dwie kobiety do obcowania płciowego. Mieszkaniec powiatu łaskiego trafił do aresztu.

 3. Zatrzymani sprawcy rozboju

  Policjanci z Łasku zatrzymali dwóch sprawców pobicia 68 - letniego mężczyzny i 64 - letniej kobiety. Mężczyźni są zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 4. Sprawcy pobicia zatrzymani

  Policjanci z Łasku zatrzymali dwóch sprawców pobicia 33 - letniego mężczyzny. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. POLICJANCI ROZBILI ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ PRODUKCJĄ NARKOTYKÓW

  10 osób zatrzymanych, 340 gramów środków odurzających, ponad 500 tabletek i 50 kilogramów nielegalnego tytoniu to wynik działań policjantów z Łasku i Łodzi.

 6. Twoje bezpieczeństwo w województwie łódzkim - Informator dla uczestników ŚDM Kraków 2016

  Policja łódzka przygotowała publikację informacyjno-prewencyjną dla uczestników Dni w Diecezjach i Światowych Dni Młodzieży w kilku wersjach językowych: polskiej, angielskiej, francuskiej, włoskiej, hiszpańskiej i rosyjskiej.

 7. Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji z okazji Święta Policji.

  W związku ze zbliżającym się Świętem Policji insp. Andrzej Łapiński Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi składa życzenia policjantom i pracownikom Policji.

 8. Podziękowanie za obywatelską postawę

  Komendant Powiatowy Policji w Łasku podinsp. Piotr Bielewski wspólnie z Burmistrzem Łasku Gabrielem Szkudlarkiem spotkali się z mieszkańcem powiatu łaskiego. Podczas spotkania zorganizowanego w Urzędzie Miasta mężczyzna został nagrodzony za wzorową postawę. Podczas podziękowań nie kryto uznania dla odwagi i determinacji, którą wykazał się mężczyzna pomagając funkcjonariuszowi Komendy Powiatowej Policji w Łasku.

 9. W upały nie zostawiajmy w pojazdach dzieci i zwierząt nawet na chwilę

  Wysokie temperatury w połączeniu z brakiem rozsądku i wyobraźni są bardzo niebezpieczne. Apelujemy, by kategorycznie nie zostawiać w samochodzie, nawet na chwilę, dzieci i zwierząt.

 10. Bezpieczne wakacje

  Wzorem lat ubiegłych policjanci z łódzkiego garnizonu będą realizować działania „Bezpieczne Wakacje 2016” mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa i porządku wypoczywającym oraz podróżującym .

Linki

Tagi

pożegnanie podziękowania upały ZATRZYMANI SPRAWCY ROZBOJU obywatelska postawa razem bezpieczniej ratowanie życia BRD narkotyki rozbój internet wakacje żyj bezpiecznie pościg wypoczynek nad wodą kradzież samochodu Turniej bezpieczeństwo dopalcze święto policji obchody bezpieczna woda Życzenia KGP profilaktyka grupa przestępcza punkt kontroli autobusów złodziej konkurs wkacje ślubowanie nowy policjant Życzenia KWP emeryci Festiwal Róż podziękowanie pożegnanie pielgzrymów