Komenda Powiatowa Policji w Łasku

Aktualności

Najczęściej czytane

 1. Obchody Święta Policji

  Święto Policji obchodzono w środę 13 lipca, to data szczególna dla funkcjonariuszy. Święto polskiej Policji to czas awansów i odznaczeń policjantów. Tegoroczne obchody odbywały się w w sali konferencyjnej w Starostwie Powiatowym w Łasku. Oprócz funkcjonariuszy uczestniczyli w nich przedstawiciele władz samorządowych, stowarzyszeń i rodziny policjantów.

 2. Pożegnaliśmy się z naszymi przemiłymi pielgrzymami z Węgier.

  W poniedziałek 25 lipca pożegnaliśmy się z naszymi przemiłymi pielgrzymami z Węgier, którzy przebywali w Łasku od kilku dni w związku z odbywającymi się Światowymi Dniami Młodzieży w Krakowie.

 3. Tymczasowy areszt dla sprawcy napadu na kobiety

  Policjanci łaskiej komendy zatrzymali 33 letniego mężczyznę, który przemocą chciał doprowadzić dwie kobiety do obcowania płciowego. Mieszkaniec powiatu łaskiego trafił do aresztu.

 4. Zatrzymani sprawcy rozboju

  Policjanci z Łasku zatrzymali dwóch sprawców pobicia 68 - letniego mężczyzny i 64 - letniej kobiety. Mężczyźni są zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 5. Sprawcy pobicia zatrzymani

  Policjanci z Łasku zatrzymali dwóch sprawców pobicia 33 - letniego mężczyzny. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

 6. Podziękowania dla Komendanta Powiatowego Policji w Łasku za pomoc w organizacji IV Festiwalu Róż.

  W dniach 3-4 lipca w Łasku odbywał się IV Festiwal Róż.

 7. POLICJANCI ROZBILI ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ PRODUKCJĄ NARKOTYKÓW

  10 osób zatrzymanych, 340 gramów środków odurzających, ponad 500 tabletek i 50 kilogramów nielegalnego tytoniu to wynik działań policjantów z Łasku i Łodzi.

 8. KOMUNIKAT MSWIA WS. PROGRAMU „RAZEM BEZPIECZNIEJ” IM. WŁADYSŁAWA STASIAKA

  Ruszył nabór projektów do programu „Razem Bezpieczniej” im. Władysława Stasiaka Samorządy oraz organizacje pozarządowe mogą się już starać o dofinansowanie swoich projektów profilaktycznych w ramach programu "Razem Bezpieczniej".

 9. Tragiczny finał kąpieli.

  Tragiczny finał kąpieli na rzece Grabia.

 10. Życzenia Komendanta Wojewódzkiego Policji z okazji Święta Policji.

  W związku ze zbliżającym się Świętem Policji insp. Andrzej Łapiński Komendant Wojewódzki Policji w Łodzi składa życzenia policjantom i pracownikom Policji.

Linki

Tagi

ślubowanie narkotyki złodziej Turniej emeryci pożegnanie pielgzrymów dopalcze internet wypoczynek nad wodą grupa przestępcza rozbój Życzenia KWP bezpieczeństwo obywatelska postawa Festiwal Róż kradzież samochodu nowy policjant utonięcie pożegnanie Życzenia KGP upały święto policji obchody podziękowania profilaktyka wkacje razem bezpieczniej konkurs wakacje podziękowanie BRD żyj bezpiecznie punkt kontroli autobusów pościg ratowanie życia bezpieczna woda ZATRZYMANI SPRAWCY ROZBOJU