Strona Główna arrow Aktualne wydarzenia
czwartek, 30 czerwiec 2016
 
 
Zobacz.Przeżyj.
ZATRZYMANY ZA UPRAWĘ MARIHUANY Drukuj E-mail

Policjanci z Łodzi oraz Łasku zatrzymali 27 letniego mieszkańca powiatu łaskiego, który na swojej posesji uprawiał marihuanę.

Czytaj całość...
 
Akcja "Młody Bohater" - szef MSWiA nagradza bohaterskie zachowania dzieci Drukuj E-mail
Akcja „Młody Bohater” to nowa inicjatywa Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji, która służy nagradzaniu i promowaniu godnych naśladowania postaw wśród dzieci i młodzieży. Nagroda „Młody Bohater” będzie wręczana dzieciom, które ocaliły, bądź aktywnie przyczyniły się do ocalenia życia innych osób. Niezależnie od tego, czy udzieliły one pomocy osobie nieprzytomnej, wezwały służby ratunkowe, czy po prostu zaalarmowały o niebezpieczeństwie, ich dzielność i opanowanie zasługują na nagrodę.
Czytaj całość...
 
PODZIĘKOWANIA ZA OBYWATELSKĄ POSTAWĘ Drukuj E-mail

Komendant Powiatowy Policji w Łasku podinsp. Piotr Bielewski wspólnie z Burmistrzem Łasku Gabrielem Szkudlarkiem spotkali się z mieszkańcem powiatu łaskiego. Podczas spotkania zorganizowanego w Urzędzie Miasta mężczyzna został nagrodzony za wzorową postawę. Podczas podziękowań nie kryto uznania dla odwagi i determinacji, którą wykazał się pomagając funkcjonariuszowi Komendy Powiatowej Policji w Łasku.

Image 

Czytaj całość...
 
USIŁOWAŁ UKRAŚĆ 5 AUT Drukuj E-mail

Nocą 12 maja funkcjonariusze Komendy Powiatowej Policji w Łasku podjęli pościg za mężczyzną, który usiłował dokonać kradzieży pojazdu, a następnie chciał uciec innym samochodem. Mężczyzna był pod wpływem alkoholu.

Image 

Czytaj całość...
 
TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM 2016 Drukuj E-mail

Image 

25 kwietnia 2016 r. w Szkole Podstawowej Nr 1 w Łasku odbyły się eliminacje powiatowe „Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym 2016”. W konkursie tym brało udział po trzech przedstawicieli ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu łaskiego, którzy zostali wyłonieni w eliminacjach wewnątrzszkolnych. Zadania jakie postawiono przed rowerzystami to sprawdzenie wiedzy teoretycznej z zakresu ruchu drogowego oraz praktyczne umiejętności poruszania się rowerem po torze przeszkód.  

Czytaj całość...
 
POLICJANCI ROZBILI ZORGANIZOWANĄ GRUPĘ PRZESTĘPCZĄ ZAJMUJĄCĄ SIĘ PRODUKCJĄ NARKOTYKÓW Drukuj E-mail

Image 10 osób zatrzymanych, 340 gramów środków odurzających, ponad 500 tabletek i 50 kilogramów nielegalnego tytoniu to wynik działań policjantów z Łasku i Łodzi.

Czytaj całość...
 
MOŻESZ INACZEJ Drukuj E-mail

Image

Projekt „ Możesz”, realizowany przez Stowarzyszenie Monar obejmuję aktywizacje zawodową i integrację osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Celem projektu jest podniesienie poziomu aktywności zawodowej i społecznej oraz zdolności do zatrudnienia osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym z województwa łódzkiego.

Czytaj całość...
 
ZBLIŻA SIĘ DŁUGI WEEKEND MAJOWY Drukuj E-mail

Jak zwykle w tych dniach wzrośnie natężenie ruchu na drogach w związku z licznymi wyjazdami. Zadbajmy o bezpieczeństwo podczas podróży ale i o odpowiednie zabezpieczenie pozostawianego majątku. Podczas weekendu majowego należy spodziewać się częstszych kontroli drogowych. Policjanci będą zwracać uwagę na stan techniczny pojazdów i sposób przewożenia pasażerów. Nie będzie taryfy ulgowej dla piratów drogowych nie przestrzegających ograniczeń prędkości czy wyprzedzających "na trzeciego". Funkcjonariusze będą też przeprowadzać liczne kontrole stanu trzeźwości kierowców.

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 1570
WYSZUKIWARKA
Zielona strefa