Strona Główna arrow Aktualne wydarzenia
piątek, 06 marzec 2015
 
 
ZATRZYMANA OSZUSTKA Drukuj E-mail
ImagePolicjanci zatrzymali 32-letnią mieszkankę Łasku, która przywłaszczyła zagubioną kartę bankomatową i posłużyła się nią do zrobienia zakupów.
Czytaj całość...
 
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw z udziałem policjantów z Łasku Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łasku wzorem lat minionych włączają się do ogólnopolskiej akcji pod patronatem Ministra Sprawiedliwości - „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W ramach projektu, którego podstawowym celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem, w sądach oraz prokuraturach organizuje się dyżury sędziów, aplikantów sądowych, kuratorów i prokuratorów, w czasie których osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień. W tym też celu w trakcie trwania "Tygodnia Pomocy" bezpłatnych porad udzielać będą wyznaczeni policjanci z poszczególnych wydziałów oraz widawskiego komisariatu.
Czytaj całość...
 
TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM Drukuj E-mail
ImageW związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne. 
W tym roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” odbywać się będzie w dniach od 23 lutego do 28 lutego.
Czytaj całość...
 
CHCIAŁ WRĘCZYĆ ŁAPÓWKĘ Drukuj E-mail
ImageDo 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który próbował wręczyć łapówkę policjantom Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w zamian za odstąpienie od ukarania go mandatem karnym za popełnione wykroczenie.
Czytaj całość...
 
WŁAMAŁ SIĘ DO SAMOCHODU I UKRADŁ LAPTOPA Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Łasku zatrzymali mężczyznę, który na początku stycznia 2015 roku włamał się do ciężarówki i ukradł znajdującego się w środku laptopa. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
Paserzy i złodzieje w rękach policjantów Drukuj E-mail
ImageDzielnicowi z łaskiej komendy zatrzymali dwóch mężczyzn, którzy posiadali pochodzące z kradzieży elektronarzędzia. Policjanci odzyskali też skradziony samochód oraz zatrzymali złodziejski duet, który może mieć na koncie włamania i kradzieże na terenie powiatu łaskiego oraz ościennych powiatów.
Czytaj całość...
 
KTO ROZPOZNAJE? Drukuj E-mail
Policjanci z Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu proszą o kontakt wszystkich tych, którzy rozpoznają osobę widoczną na zdjęciu. Mężczyzna może mieć związek z licznymi oszustwami polegającymi na wykorzystaniu przekazów pieniężnych realizowanych przez znaną firmę,  przy zakupie samochodów za pośrednictwem portali internetowych.
 
Czytaj całość...
 
TRAGICZNY WYPADEK Drukuj E-mail
ImagePolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmierci mieszkańca gminy Widawa. Zdarzenie miało miejsce  12 lutego 2015 roku o godz. 13.00 w miejscowości Rembieszów (pow. zduńskowolski) podczas wycinania drzewa na terenie kompleksu leśnego.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 1452
WYSZUKIWARKA
Zielona strefa