Strona Główna arrow Aktualne wydarzenia
piątek, 24 październik 2014
 
 
ŚMIERĆ MOTOCYKLISTY NA DRODZE KRAJOWEJ NR K14 Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Łasku pod nadzorem prokuratora wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 19 października 2014r o godz. 18.00 na drodze krajowej nr 14 w miejscowości Okup Wielki.
Czytaj całość...
 
ŚMIERTELNY WYPADEK W DOBREJ Drukuj E-mail
ImageW czwartek, 16 października 2014 roku po godz. 10.00 na drodze gminnej w miejscowości Dobra w gminie Sędziejowice doszło do tragicznego wypadku drogowego.
Czytaj całość...
 
ZLIKWIDOWANO DOMOWĄ UPRAWĘ KONOPI Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Łasku zatrzymali 27-letniego mieszkańca gminy Łask, który uprawiał w domu krzewy konopi indyjskich. Łącznie zabezpieczono 7 krzewów o wysokości 160 cm każdy oraz 10 dilerek z suszem roślinnym. Za nielegalny proceder 27-latek odpowie przed wymiarem sprawiedliwości.


Czytaj całość...
 
TRAGICZNY WYPADEK NA DRODZE KRAJOWEJ NR K14 W ŁASKU Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łasku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku drogowego, do którego doszło 1 października 2014 roku po godzinie 14.00 na 83 km drogi krajowej nr 14 w Łasku.
Czytaj całość...
 
LICZYŁ NA DUŻE ZYSKI, SKOŃCZYŁO SIĘ NA ZARZUTACH Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Wydziału Kryminalnego KWP w Łodzi zatrzymali mężczyznę, który w jednym z domów w powiecie łaskim urządził w pełni wyposażoną uprawę konopi indyjskich. Zabezpieczono wyposażenia, rośliny o wysokości około 20 cm a także nasiona konopi indyjskich.
Czytaj całość...
 
Konkurs filmowy "Mój Sportowy Lider" Drukuj E-mail
ImageZapraszamy serdecznie do udziału w konkursie filmowym pn. „Mój Sportowy Lider”. Inicjatywa ta wpisuje się w kampanię społeczną „Kibicuj Bezpiecznie”. Chcielibyśmy, żeby dzieci i młodzież z terenu województwa łódzkiego w terminie od 1 września do 3 października 2014r. przesyłały do Wydziału Prewencji Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi filmy wykonane w dowolny sposób na temat ich sportowego lidera. Celem konkursu jest przedstawienie własnego sportowego lidera, którego kariera i zaangażowanie są godne naśladowania, propagowanie bezpiecznych i kulturalnych form kibicowania zgodnych z normą fair-play oraz propagowanie sportu jako formy spędzania wolego czasu. Takie działanie ma również również wymiar medialnego, profilaktycznego nagłośnienia zasad kulturalnego kibicowania oraz przepisów prawnych dot. bezpieczeństwa na obiektach sportowych zamieszczonych na stronie projektu www.kibicujbezpiecznie.pl.
Czytaj całość...
 
Ostatni weekend wakacji - apelujemy o bezpieczną jazdę! Drukuj E-mail
ImageZbliża się ostatni weekend wakacji, na głównych ciągach komunikacyjnych naszego województwa przewidywane jest zwiększone natężenie ruchu drogowego szczególnie na drogach dojazdowych do licznych aglomeracji miejskich. Nasilone powroty z letniego wypoczynku mogą powodować wśród kierujących rozluźnienie i ignorowanie podstawowych zasad bezpieczeństwa ruchu drogowego, które skutkować może wzrostem liczby wypadków drogowych i ich ofiar. Przyczyną takiego zachowania kierujących jest zmęczenie długą monotonną jazdą, zdenerwowanie licznymi utrudnieniami na drogach oraz ciągły pośpiech. Wówczas kierujący nie dostosowują prędkości do warunków panujących na drodze, i nieprawidłowo wyprzedzają np.: „na trzeciego”.
Czytaj całość...
 
ŚMIERTELNE POTRĄCENIE ROWERZYSTY Drukuj E-mail

ImageFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łasku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego w skutkach wypadku, do którego doszło 27 sierpnia 2014 roku około godziny 17.20 w miejscowości Wola Buczkowska na odcinku drogi wojewódzkiej nr DW483 w gminie Buczek.

 

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 1409
WYSZUKIWARKA
Zielona strefa