Strona Główna arrow Aktualne wydarzenia
sobota, 28 marzec 2015
 
 
Nieletni złodzieje kołpaków Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze z łaskiej komendy zatrzymali dwóch nieletnich mieszkańców gminy Buczek, którzy okradali z kołpaków zaparkowane pojazdy. Wstępne straty zostały oszacowane na kwotę 550 złotych. O dalszym losie nieletnich złodziei zadecyduje Sąd Rodzinny.
Czytaj całość...
 
SKLEPOWA ZŁODZIEJKA ZATRZYMANA Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łasku zatrzymali sklepową złodziejkę. Jak się okazało kobieta ukradła produkty ze sklepowych półek na kwotę ponad 1400 złotych. Teraz grozi jej kara do 5 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
SPRAWCY POBICIA ZATRZYMANI Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Łasku zatrzymali dwóch sprawców pobicia 17-letniego chłopaka. Mężczyźni usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
TRAGICZNY WYPADEK NA ULICY OBJAZDOWEJ W ŁASKU Drukuj E-mail
ImagePolicjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, do którego doszło 16 marca 2015 roku około godziny 7:00 na ulicy Objazdowej w Łasku.
Czytaj całość...
 
ZATRZYMANA OSZUSTKA Drukuj E-mail
ImagePolicjanci zatrzymali 32-letnią mieszkankę Łasku, która przywłaszczyła zagubioną kartę bankomatową i posłużyła się nią do zrobienia zakupów.
Czytaj całość...
 
Tydzień Pomocy Ofiarom Przestępstw z udziałem policjantów z Łasku Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łasku wzorem lat minionych włączają się do ogólnopolskiej akcji pod patronatem Ministra Sprawiedliwości - „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem”. W ramach projektu, którego podstawowym celem jest zwrócenie uwagi na potrzeby i prawa osób pokrzywdzonych przestępstwem, w sądach oraz prokuraturach organizuje się dyżury sędziów, aplikantów sądowych, kuratorów i prokuratorów, w czasie których osoby pokrzywdzone przestępstwem mogą uzyskać informacje na temat przysługujących im uprawnień. W tym też celu w trakcie trwania "Tygodnia Pomocy" bezpłatnych porad udzielać będą wyznaczeni policjanci z poszczególnych wydziałów oraz widawskiego komisariatu.
Czytaj całość...
 
TYDZIEŃ POMOCY OSOBOM POKRZYWDZONYM PRZESTĘPSTWEM Drukuj E-mail
ImageW związku z „Tygodniem Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Komenda Główna Policji przygotowały specjalny poradnik „Jak złożyć zawiadomienie o przestępstwie?”. Podobnie, jak w latach ubiegłych, policjanci wezmą udział w dyżurach, podczas których osobom pokrzywdzonym będą udzielane porady prawne. 
W tym roku „Tydzień Pomocy Osobom Pokrzywdzonym Przestępstwem” odbywać się będzie w dniach od 23 lutego do 28 lutego.
Czytaj całość...
 
CHCIAŁ WRĘCZYĆ ŁAPÓWKĘ Drukuj E-mail
ImageDo 10 lat pozbawienia wolności grozi mężczyźnie, który próbował wręczyć łapówkę policjantom Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego w zamian za odstąpienie od ukarania go mandatem karnym za popełnione wykroczenie.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 1456
WYSZUKIWARKA
Zielona strefa