Strona Główna arrow Aktualne wydarzenia
sobota, 10 październik 2015
 
 
Zobacz.Przeżyj.
MEDIACJA PRAWEM DLA KAŻDEGO Drukuj E-mail
Międzynarodowy Dzień Mediacji przypada na 15 października 2015 roku, a Tydzień Mediacji Ministerstwo Sprawiedliwości zorganizowało w dniach od 12 do 17 października 2015 roku. Po raz kolejny w działania te angażuje się Polska Policja.    
Policjanci z województwa łódzkiego będą udzielać informacji na temat postępowania mediacyjnego podczas dyżurów pełnionych w trakcie Tygodnia Mediacji w siedzibach Komend Powiatowych. I tak dyżur w Komendzie Powiatowej Policji w Łasku będzie pełniony w Wydziale Dochodzeniowo - Śledczym, przez cały tydzień w godzinach od 7.30 do 15.30. Z funkcjonariuszami można będzie się kontaktować osobiście lub telefonicznie.
Czytaj całość...
 
USŁYSZELI ZARZUT POBICIA Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Łasku zatrzymali dwóch mieszkańców powiatu,  którzy pobili wracającego do domu mężczyznę. Sprawcy usłyszeli już zarzuty. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
Kradli elementy zbrojeniowe-zostali zatrzymani po pościgu Drukuj E-mail
ImageNawet do 5 lat pozbawienia wolności grozi  mężczyznom, którzy kradli metalowe elementy zbrojeniowe z terenu budowy w miejscowości Kozuby na terenie gminy Sędziejowice. Dwóch amatorów cudzej rzeczy zostało zatrzymanych. Łupem złodziei padły m.in. pręty zbrojeniowe, druty i rury drenażowe. Straty oszacowano na ponad 1100 złotych. Funkcjonariusze odzyskali skradzione mienie.
Czytaj całość...
 
SAMOCHODOWY ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJANTÓW Drukuj E-mail
ImageZajmujący się zwalczaniem przestępczości samochodowej kryminalni z Łasku zatrzymali 23-latka, który ukradł samochód daewoo lanos, a następnie porzucił pojazd w przydrożnym rowie. Jak się okazało, to nie jedyne przestępstwo na "koncie" zatrzymanego mieszkańca  Łasku.
Czytaj całość...
 
ZŁODZIEJ W RĘKACH POLICJANTÓW Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze z Łasku ustalili i zatrzymali 41-letniego mieszkańca gminy Łask, który wykorzystując nieuwagę właściciela mieszkania ukradł dwa telefony i laptopa. Straty oszacowano na 2500 złotych. Za kradzież grozi do 5 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
PIJANY MOTOROWERZYSTA WJECHAŁ W ZAPARKOWANY SAMOCHÓD Drukuj E-mail
ImagePijany motorowerzysta spowodował kolizję podczas omijania zaparkowanego samochodu. Do zdarzenia doszło w sobotę, 5 września 2015 roku przed godziną 20:00 w miejscowości Borszewice Kościelne.
Czytaj całość...
 
SPRAWCY POBICIA ZATRZYMANI Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Łasku zatrzymali dwoje sprawców pobicia 50-letniego mężczyzny. Duet usłyszał już zarzuty. Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY 2015 Drukuj E-mail
ImagePo beztroskim wypoczynku, dla dzieci i młodzieży nadszedł czas nauki. Z kolei dla policjantów wrzesień, to miesiąc w którym w sposób szczególny troszczą się o najmłodszych uczniów i ich bezpieczną drogę do szkoły. Każdego roku, gdy kończą się wakacje, a najmłodsi idą do szkoły, policjanci na terenie całego kraju ruszają ze szczególną misją - uczą dzieci jak bezpiecznie dotrzeć na zajęcia, a potem wrócić do domu. Również  na początku roku szkolnego 2015/2016 funkcjonariusze prowadzą wzmożone działania profilaktyczno-edukacyjne pn. "Bezpieczna droga do szkoły 2015".
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 1507
WYSZUKIWARKA
Zielona strefa