Strona Główna arrow Aktualne wydarzenia
niedziela, 19 kwiecień 2015
 
 
ZAPRASZAMY NA DEBATĘ SPOŁECZNĄ-PAŃSTWA GŁOS W DYSKUSJI JEST NAJWAŻNIEJSZY Drukuj E-mail
ImageKomendant Powiatowy Policji w Łasku zaprasza mieszkańców Łasku oraz wszystkie zainteresowane osoby do udziału w debacie społecznej, która odbędzie się w czwartek, 23 kwietnia 2015 roku o godzinie 17.00 w sali  widowiskowej Łaskiego Domu Kultury przy ul. Narutowicza 11. Spotkanie będzie miało charakter dyskusji na temat bezpieczeństwa w miejscu zamieszkania. Debata organizowana jest w związku z realizacją rządowego programu „Razem Bezpieczniej”.
Czytaj całość...
 
ZATRZYMANY WŁAMYWACZ Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze Wydziału Prewencji z Łasku zatrzymali mężczyznę, który pod nieobecność właściciela włamał się do domu na terenie miasta i ukradł tytoń oraz gilzy. Policjanci odzyskali skradzione mienie. Zatrzymanemu grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
TRAGICZNY WYPADEK PODCZAS WYKONYWANIA PRAC POLOWYCH Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Komisariatu w Widawie pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności tragicznego wypadku, który miał miejsce 16 kwietnia 2015 roku w godzinach popołudniowych na terenie gminy Widawa.
Czytaj całość...
 
Każdego roku Policja odnajduje coraz więcej osób zaginionych Drukuj E-mail
Każdego roku policjanci odnajdują coraz więcej osób zaginionych. Tylko w 2014 roku zgłoszono ponad 20 tysięcy zaginięć. Jednocześnie w tym samym roku odnaleziono ponad 21 tysięcy osób. W 364 przypadkach były to zgłoszenia zaginięć sprzed lat. Z roku na rok maleje liczba osób nieodnalezionych – wszystko to są efekty pozytywnych zmian w Policji, która z powodzeniem tworzy ogólnopolski system poszukiwań osób zaginionych. Zmiany te zostały pozytywnie ocenione przez Najwyższą Izbę Kontroli i MSW.
Czytaj całość...
 
ZAREAGOWALI I UJĘLI PIJANYCH KIEROWCÓW Drukuj E-mail
ImageSpołeczeństwo coraz częściej reaguje na złe zachowania kierowców, nie tylko informując o tym policjantów, ale także podejmując interwencje wobec osób łamiących prawo. Tak było w miniony weekend na terenie powiatu łaskiego. Na pochwałę zasługuje postawa mężczyzn, którzy ujęli pijanych kierowców, uniemożliwili im dalszą jazdę i przekazali ich w ręce policjantów z Łasku.
Czytaj całość...
 
UWAGA - KONKURS!!! ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!!! Drukuj E-mail
ImageKomenda Powiatowa Policji w Łasku serdecznie zaprasza uczniów szkół podstawowych i gimnazjów wraz z opiekunami do udziału w Eliminacjach Powiatowych Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Wzorem lat poprzednich również w bieżącym roku rusza kolejna edycja Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. Termin i miejsce eliminacji powiatowych (dla szkół podstawowych i gimnazjów) zostanie podany już  wkrótce!!! Serdecznie zapraszamy zainteresowane szkoły do wzięcia udziału w Turnieju, jednocześnie prosimy o dostarczanie kart zgłoszeń zespołów do eliminacji powiatowych w terminie do 10 kwietnia br. do Komendy Powiatowej Policji w Łasku przy ul 9 Maja 32/36 osobiście lub na nr faksu 43 675 69 46.
Czytaj całość...
 
BEZPIECZNA WIELKANOC 2015 Drukuj E-mail
ImageZbliża się Wielkanoc. Dla większości z nas to okres szczególnie radosny. Dla funkcjonariuszy pełniących wtedy służbę to jednak czas intensywnej pracy. Na ulicach pojawi się więcej patroli policyjnych – wszystko po to, by czuć się bezpieczniej. Pamiętajmy jednak, że także od nas samych zależy, czy nadchodzące święta będą spokojne.
Czytaj całość...
 
PODZIĘKOWANIA ZA POMOC W ODNALEZIENIU ZAGINIONEGO CHŁOPCA Drukuj E-mail
ImageWe wtorek, 31 marca 2015 roku Komendant Powiatowy Policji w Łasku wręczył list gratulacyjny i podziękowania przedstawicielowi Ochotniczej Straży Pożarnej w Maleni, który odnalazł zaginionego chłopca. Podisnp. Piotr Bielewski na ręce druha Seweryna Pogockiego złożył również podziękowania wszystkim Druhom i Druhnom zaangażowanym w poszukiwania zaginionego Kamila.
Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 1466
WYSZUKIWARKA
Zielona strefa