Strona Główna arrow Aktualne wydarzenia
czwartek, 24 kwiecień 2014
 
 
POŚCIG ZA PIJANYM KIEROWCĄ Drukuj E-mail
ImagePolicjanci z Łasku zatrzymali po pościgu 27-letniego kierowcę opla, który nie zatrzymał się do kontroli drogowej. Mężczyzna był pijany, nie posiadał uprawnień do kierowania oraz miał orzeczony sądowy zakaz poruszania się pojazdami. Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za popełnione czyny grozi mu nawet do 5 lat pozbawienia wolności.
Czytaj całość...
 
ODPOWIE ZA POSIADANIE NARKOTYKÓW Drukuj E-mail
ImagePo nitce do kłębka podążyli kryminalni, którzy podczas legitymowania mieszkańca gminy Łask znaleźli przy nim dilerkę z marihuaną. W mieszkaniu zajmowanym przez mężczyznę funkcjonariusze znaleźli jeszcze  11 sadzonek konopi indyjskich w różnej fazie wzrostu, nasiona narkotyku oraz wagę elektroniczną.

Czytaj całość...
 
POLICYJNE DZIAŁANIA "WIELKANOC" Drukuj E-mail
ImageNadchodzą Święta Wielkanocne, a wraz z nimi wzrost natężenia ruchu na drogach województwa łódzkiego, przez które z racji położenia geograficznego będzie podróżować wiele osób odwiedzających swoich bliskich. Jak co roku policjanci zintensyfikują swoje działania, aby zapewnić bezpieczeństwo wszystkim uczestnikom ruchu drogowego.
Czytaj całość...
 
ŻYCZENIA WIELKANOCNE Drukuj E-mail
Image
 
TURNIEJ BEZPIECZEŃSTWA W RUCHU DROGOWYM Drukuj E-mail
ImagePowiatowe eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym zostały rozstrzygnięte. Powiat łaski na szczeblu wojewódzkim będą reprezentować Szkoła Podstawowa z Wiewiórczyna i Publiczne Gimnazjum nr 3 z Łasku.
Czytaj całość...
 
ŚMIERTELNY WYPADEK NA KRAJOWEJ "DWUNASTCE" W ALEKSANDRÓWKU Drukuj E-mail
ImageFunkcjonariusze z Komendy Powiatowej Policji w Łasku pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności śmiertelnego wypadku drogowego. Do zdarzenia doszło 9 kwietnia 2014 roku około godz. 16.20 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Aleksandrówek w gminie Łask.
Czytaj całość...
 
DEBATA BEZPIECZNY SENIOR W ŁASKIM DOMU KULTURY Drukuj E-mail
ImageW poniedziałek, 31 marca 2014 roku w sali widowiskowej Łaskiego Domu Kultury odbyła się debata społeczna pn. "Bezpieczny Senior", której moderatorami byli funkcjonariusze z Łasku. Gospodarzem spotkania był podinspektor Piotr Bielewski - Komendant Powiatowy Policji w Łasku.
Czytaj całość...
 
"BEZPIECZNE KIBICOWANIE" - TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ Drukuj E-mail
ImageW czwartek, 27 marca 2014 roku w Hali Sportowej Publicznego Gimnazjum Nr 2 w Łasku odbył się, już II Turniej Halowej Piłki Nożnej pod hasłem "Bezpieczne Kibicowanie". Organizatorem zawodów była Dyrekcja Gimnazjum Nr 2 w Łasku we współpracy z Komendą Powiatową Policji w Łasku. Patronat nad tym przedsięwzięciem objął m.in. Maciej Bukowiecki - prezes Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Sieradzu oraz Burmistrz Łasku.

 

Czytaj całość...
 
<< « start < wstecz 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 dalej » > koniec » >>

Pozycje :: 1 - 8 z 1375
WYSZUKIWARKA
Zielona strefa